משלוח חינם בכל רכישה

אודות אוֹ אֵיְיט

הסיפור שלנו מתחיל באמונה בכוחו של הטבע,  ביכולת של המדע ובמה שאפשר להשיג כאשר משלבים את השניים. זהו סיפור על אב ובת אשר שילבו כוחות כדי להפוך את העולם למקום טוב יותר לתינוקות ולבני המשפחה שלהם.
מתי אבשלומוב עלה לישראל מארה”ב בשנת 1992, מטעמי ציונות. לצד קריירה אדריכלית מצליחה במשרד “אבשלומוב אדריכלים”, הוא עוסק בעיצוב תעשייתי ומרצה לאדריכלות באוניברסיטת אריאל.
כאב לארבעה, נשלח מתי ע”י אשתו לא פעם לרשתות הפארם כדי לקנות קרמים ומשחות לילדים. בכל פעם שהתעמק ברשימת המרכיבים, הוא נבהל מרשימת החומרים הכימיים, אשר בהם נעשה שימוש בטיפול בתינוקות שלנו.
מאחר והוא לא מצא תכשירים אחרים, טבעיים יותר, הוא החליט לעשות זאת בעצמו והביא לפיתוח סדרת המוצרים “אוֹ אֶיִיט”, המיועדת לטיפוח עורו הרגיש של התינוק ומבוססת על תרכובת ייחודית, אשר נרשמה במספר פטנטים בינלאומיים ומיוצרת בטכנולוגיה ישראלית פורצת דרך.
עדי, המנכלי”ת, היא בתו הבכורה של מתי. היא הצטרפה בשנים האחרונות לחברה. לעדי יש תואר בכלכלה ומדעי המדינה ולאחר שובה ממגורים במזרח הרחוק, היא בחרה לעבוד עם אבא שלה ולשתף איתו פעולה, מתוך אמונה בחזון שלו. עדי מאמינה בקהל הלקוחות שלנו, שבודק, משווה ועושה את הבחירה המושכלת במוצרים המתאימים ביותר לילדיו. 
כיום מוצרי או אייט הישראלית נמכרים בכ – 100 נקודות מכירה בישראל, ומיוצאים לרוסיה, הונג קונג, טיוואן וסינגפור. 

בקבוקי או אייט – עיצוב בר קיימא

מוצרי או אייט בייבי מוצרים לתינוקות

בקבוקי או אייט  הינם בגוון אדמה, כך שכל מוצר גם מיוצג על ידי צבע שונה כדי לייעל את הבנת המוצר ומשום שצבע הינו שפה בינלאומית. 

עיצוב בקבוקי או אייט נעשה על ידי מתי אבשלומוב, אדריכל והבעלים של המותג. 

הבקבוק עוצב בצורת קונוס על מנת שבזמן המקלחת, ההורה יוכל להחזיק את התינוק ביד אחת ולרחוץ את התינוק בעזרת מוצרי או אייט ביד שניה. הבקבוק עוצב בצורה שתהיה נוחה לאחיזה ונגישה. 

בקבוקי או אייט הם בשפה העברית והאגלית גם יחד וכך משווקים במדינות בעולם. זאת על מנת להדגיש את החיבור למדינת ישראל. 

חיי המדף של הבקבוקים שלנו אינם מוגבלים רק למוצרים שלנו, הם יכולים לקבל חיים חדשים בתום השימוש במוצר. את הבקבוקים ניתן למחזר וכמו כן ניתן לתת להם שימוש חוזר כאגרטל, כקישוט ביתי, כעציץ ועוד. אנו נשמח לראות את היצירתיות שלכם בכך שתתייגו אותנו בתמונות של השימוש החוזר בבקבוקים.

ידידותי לבעלי חיים 

את מוצרי או אייט מנסים על בני אדם המוכנים לכך ומעולם לא נבדקו על בעלי חיים.

הפחתת טביעת הרגל הפחמנית 

או אייט רואה חשיבות רבה בהפחתת החותם הפחמני של מוצרינו על כדור הארץ. אחת מהפעולות שנקטנו בהן היא שכל מה שניתן לייצר באופן מקומי במדינת ישראל – מיוצר כאן, זאת על מנת למנוע שינוע אווירי או ימי וכך גם לתמוך בכלכלה המקומית. 

לאחר שלמדנו שקיימות טכנולוגיות חדשות ושהמדבקות המודבקות על בקבוקים מזהמות את הסביבה, השקענו בבקבוק אחיד לכל מוצרי או אייט עליו מודפסת באופן ישיר הגרפיקה של כל מוצר.

כל מפעלי הייצור איתם עובדת או אייט עוברים ביקורות תכופות על ידינו על מנת לאמת את זכויות העובדים במפעלים וכדי לוודא שימוש באנרגיה ידידותית לסביבה ומיחזור. 

ייצור בקנה מידה קטן 

אחד מהדגשים שלנו באו אייט הוא איכות המוצרים. לכן, אנו דואגים לייצר את מוצרינו במנות קטנות כדי לוודא ולשמור על איכות המוצר ולהבטיח את יעילות הייצור. צוות או אייט בודק כל בקבוק ושפורפרת באופן אישי על מנת להבטיח איכות מרבית. 

בעלות משפחתית 

או אייט הוקמה בשנת בשנת 2013 על ידי מתי אבשלומוב, לאחר עשור של פיתוח בעזרתם של רופאי עור, אלרגולוגים, דרמטולוגים וכימאים זאת כדי להבטיח את איכות מוצר מירבית. כיום העסק מנוהל על ידי מתי אבשלומוב ובתו הבכורה עדי.